Шукати
to electrify
01
електризувати, натхнення
to suddenly and intensely excite someone
Transitive: to electrify sb/sth
Приклади
The rock concert electrified the crowd with its energy.
Рок-концерт зарядив натовп своєю енергією.
02
електрифікувати, модифікувати для роботи на електричній енергії
to modify a machine or system so that it operates using electrical energy
Transitive: to electrify a machine or system
граматична інформація
морфологічна будова
похідне
дієслово дії
правильний
теперішній час
electrify
3-тя особа однини
electrifies
дієприкметник теперішнього часу
electrifying
простий минулий час
electrified
дієприкметник минулого часу
electrified
Приклади
The government launched a project to electrify the country's main railway lines.
Уряд запустив проект з електрифікації основних залізничних ліній країни.
03
електрифікувати, заряджати електрикою
to apply an electric charge to a conductor
Transitive: to electrify a conductor
Приклади
The technician used a special device to electrify the metal rod for the experiment.
Технік використав спеціальний пристрій, щоб електрифікувати металевий стрижень для експерименту.
Лексичне Дерево
electrifying
electrify
electr



























